Ana SayfaHizmetlerimizEkspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres kurye hem kişisel hem de kurumsal gönderilerin acil yetişmesi gerektiği durumlarda kullanılan hizmettir. Gün içerisinde gerek bireysel gerekse kurumsal işlemlerde sık sık acil yetişmesi gereken ihtiyacımız olmaktadır.

Örneğin önemli bir evrağın kısa bir süre içerinde yetişmesi gerekebilmektedir. Benzer şekilde acil yetişmesi gereken bir makine parçası veya ürün olabilmektedir. İstanbul ekspres kurye hizmeti tam da bu nokta da sorunun çözümü haline gelmektedir.

ekspres kurye

Ekspres Kurye'nin Teslimat Saatleri Nelerdir?

Ekspres taşıma hizmetiyle 60 ile 120 dakika arası gibi kısa bir sürede gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Normal dağıtımda gönderilerin teslimatı belirli bir planla dahilide yapılmaktadır. Tüm gönderiler aynı gün teslim edilmektedir fakat yoğun olan günlerde teslimat süreleri uzayabilmektedir. Express kurye tercih edildiğinde gönderi için ayrı bir planlama yapılmaktadır. Böylece gönderi çok daha hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Ekpres kurye hizmeti size pek çok yönden artı değer katacaktır. Öncelikle İstanbul gibi dev bir metropolde trafik artık bir sorun olmaktan çıkacaktır. Özellikle iş hayatında acil ulaşması gereken gönderiler araçlar taşındığında yetiştirilememektedir. Bu durum iş akışınızda ciddi olumsuzlara neden olur. İstanbul moto kurye hizmetleri, trafik nedeniyle hayatın durduğu zamanlarda işlerinizin aynı hızla devam etmesini sağlar. İş akışınıza olumlu katkı sağladığı gibi paradan ve zaman da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İş Dünyasının Hızını Karşılayan Hizmet

Teslimatların hızlı, güvenli ve profesyonel bir şekilde yapılması firmalar için önemli bir tercih sebebidir. İşlemler ne kadar sorunsuz ve hızlı tamamlanırsa müşteri memnuniyeti de o kadar artmaktadır. İş akışı hızlanmakta, gün içerisinde pek çok sorun hızlıca çözülebilmektedir. Bu nedenle ekspres dağıtım özellikle kurumsal firmalar tarafından oldukça ilgi gören bir hizmettir. Firmalar hızlı ve güvenli teslimatlar ile kurumsal değerlerine değer katmak istemektedir. Bunun içinde ticari işlemlerde ekspres kurye hizmeti oldukça tercih edilmektedir.

Tüm bu avantajlar size bir telefon kadar yakın. Müşteri temsilcilerimiz ile işinize en uygun planlamayı yapabilirsiniz. En kısa süre içerisinde alınan gönderiniz bekleme olmadan adresine teslim edilecektir. Dilerseniz gönderinin alınacağı saati veya teslimat saatini de belirleyebilirsiniz. Gönderiniz isteğiniz saatte alınarak ve istediğiniz saatte adresine teslim edilmektedir. Size veya müşterinize en uygun saat dilimi içerisinde teslimat yapılarak işlerinize değer katabilirsiniz.