Ana SayfaHizmetlerimizMoto Kurye

Moto Kurye

Moto kurye, İstanbul içi acil evrak, sipariş, hediye kısacası aklınıza gelen ne varsa kolayca ulaştırmanın en hızlı yolu. Motosikletli kurye kullanarak İstanbul geneli her yere gönderi yapmak mümkün. Üstelik zaman kaybetmeden, trafik telaşı olmadan ve yetiştirme stresi yaşamadan. Bir telefon ederek kuryenizi adresinize çağırıp, işlerinizi pratik bir şekilde çözebilirsiniz.

Haftanın her günü 7/24 bize ulaşmanız, kurye talebi oluşturmanız mümkündür. Gece saatlerinde de ilaç, yemek veya diğer tüm ihtiyaçlarınız için nöbetçi kurye personelimiz bulunmaktadır.

moto kurye

Neden Moto Kurye Kullanmalıyım?

Moto kurye hızlı, ekonomik ve güvenli bir çözümdür. Öncelikle İstanbul gibi bir şehirde motor kurye şehrin keşmekeşinden kurtulmanın en iyi yoludur. Araç ile hareket dahi edemediğiniz zamanlarda motorlu kurye ile bir yere ulaşmak çok kolaydır. İstanbul içi gönderilerin neredeyse tamamında aynı gün teslimat yapılmaktadır. Hata çok acil gönderi ihtiyaçlarında Ekspres ve Vip kurye seçenekleri ile işlemleriniz dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır.

Zamanında yetişmeyen bir evrak veya paket çoğu zaman işlerin aksamasına neden olur. Bu durum bireysel işlerinizin sıkıntı yaşamasına, ticari işlerde ise müşteri kaybetmenize neden olabilmektedir. Gönderilerinizi moto kurye ile yaparak paketlerin kısa sürede ulaşmasını sağlarsınız. Böylece işleriniz aksamaz, hızlı teslimatlarla müşterilerinizin memnuniyetini artırırsınız. Hem de paket götürmek için harcayacağınız zamanı işlerinize ayırır ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız.

İstanbul moto kurye ile yaptığınız gönderilerde paketiniz her zaman güvendedir. Özellikle gıda gibi bozulması muhtemel ürünlerin en kısa sürede teslimatı çok önemlidir. Çiçek, hediyelik eşya gibi hassas ürünlerde de taşıma sırasında azami özen gösterilmelidir. Standart kargo ile bu imkanları sağlamak mümkün değildir. İstanbul kurye her zaman gönderinize en uygun aracı kullanır böylece sorunsuz bir hizmet alırsınız.

Kurye Çözümleri

Bireysel veya kurumsal tüm moto kurye ihtiyaçlarına çözüm sunabilmekteyiz. Farklı gönderi çeşitlerinize veya ihtiyaçlarınıza göre hizmet seçenekleri sunuyoruz. İstanbul içi veya komşu illere yapılan tüm işlemler aynı gün içiresinde teslimat yapılmaktadır. Şehir dışı gönderileriniz için de farklı çözümlerimiz mevcuttur.