Ana SayfaHizmetlerimizVip Kurye

Vip Kurye

Vip kurye dakikalar içerisinde İstanbul geneli paket gönderimi için hazırlanan hizmettir. Sadece size özel hizmet veren kurye ile en güvenli ve en hızlı dağıtım türüdür. Aksaklık ihtimalini en aza indirmek için özellikle çok acil gönderilerde tercih edilmektedir.

Hem günlük hayatımızda hem de iş hayatımızda sık sık çok acil yetişmesi gereken işlemlerimiz olmaktadır. Öyle zamanlar olur ki bir evrağın veya belgenin yetişmemesi büyük aksaklıklara neden olur. Bu nedenle hayatımızda ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir.

vip kurye

İstanbul’da hemen her konuda ciddi yoğunluk yaşanmaktadır. Çoğu zaman işlemlerimizi yetiştirmek için hızlı hareket etmek gerekir. Fakat İstanbul gibi bir şehirde bu neredeyse imkansızdır. Bu noktada profesyonel bir hizmet almak sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Vip Kuryeler İle Tüm Aksaklıklara Dur Deyin!

Motosikletli vip kurye hizmeti şehrin kalabalığından etkilenmeden işlemlerinizi yürütmenin en etkili yöntemidir. Özellikle trafik nedeni ile yaşanan aksaklıklar ortadan tamamen kalkmaktadır. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun küçük motosikletler kolayca hareket edebilmektedir.

Bir diğer artı özelliği ise taşıma işlemlerinin profesyoneller tarafından yapılmasıdır. İstanbul vip moto kurye personelleri şehrin her bölgesine son derece hakimdir. En kısa yoldan ve en hızlı şekilde gönderinizi ulaştırır. Ayrıca gönderinin zarar görmeden, en güvenli şekilde taşınmasını sağlar.

Vip Hizmet Almak Bana Ne Kazandırır?

En önemlisi kişisel veya ticari en acil işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmüş olursunuz. Bu sayede hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlanır. Özellikle ticari teslimatların İstanbul moto kurye ile çok hızlı yapılması kurumsal değerin artırılmasına katkı sağlar. Müşteri işlemlerinin çok hızlı şekilde yürütülmesi memnuniyet oranlarını artıracaktır. Böylece ticari hayatınızda olumlu etkileri olur.

Gönderiniz alınacağı veya teslim edileceği zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Size özel kurye siz ne zaman isterseniz paketi sizden o saatte teslim almaktadır. Gönderi alındıktan sonra en kısa sürede teslim edilmektedir. Dilerseniz gönderi sizin istediğiniz saatte de teslim edilmektedir.

Vip Kurye Çalışma Şekli

Vip moto kuryeler sadece sizin gönderinize özel çalışmaktadır. Adresinize gelen moto kurye gönderiyi teslim aldıktan sonra farklı bir yere uğramadan teslim adresine gitmektedir. Talebinize bağlı olarak kurye belirlenen saatte gönderiyi teslim almaktadır. Aynı şekilde dilediğiniz saatte de teslim etmektedir.

Vip Kurye Ücretleri

Ücretlendirme mesafe, araç ve taşınan ürününü özelliklerine göre yapılmaktadır. Genellikle diğer dağıtım türlerine göre biraz daha pahalıdır. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek detaylı bilgi alınabilmektedir.