Ana SayfaHizmet Verdiğimiz BölgelerEsenler Moto Kurye

Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye, firmaların ve kişilerin aynı gün teslimat ihtiyaçlarını karşılayarak destek veren İstanbul moto kurye firmasıdır. Verdiğimiz hizmetler sadece bir nokta ile kalmayıp, birçok bölgede de devam etmektedir. Daha hızlı kurye ve gönderim işlerinin yapılması ve bunların güvenilir ve kaliteli şekilde yapılması için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Esenler kurye hizmeti için iletişim numaramız olan 0532 254 77 97 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler Moto Kurye İle Acil Gönderim İmkanı

Firmamız kurulduğundan beri müşteri odaklı çalışma prensibiyle sizlere hizmet verir. Her geçen gün artan müşteri portföyü ve genişleyen bölgesi ile daha fazla kişinin paket ve kurye hizmetlerini sürdürür. Esenler kurye de hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir.

esenler moto kurye

Firmamız, Esenler moto kurye hizmetlerinde tek tip hizmet vermez. Birçok farklı teslim seçenekleri sunarak kararı size bırakır. Gönderileriniz acil olma durumları ya da büyüklükleri baz alınarak teslim şekillerinize karar verebilirsiniz.

Teslim türlerine göre değişen fiyatlar da yine ekonomik olarak kendi karar vereceğiniz detaylardan biridir. Böylece ücretten teslim şekline kadar tüm hizmetler sizin istediğiniz gibi yapılır.

Bu da bizlere olumlu olarak yansır. Esenler ekspres kurye ise firmamızdan siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz farklı bir hizmettir. Çok kısa sürede gelen ve o gün alınan Esenler moto kurye talepleriniz, belirttiğiniz adrese ivedilikle gönderilir.

Esenler Moto Kurye Hizmetlerimiz ile Aklınız Rahat Olsun !

Esenler kurye olarak sektörde yer aldığımız süre boyunca amacımız müşteri memnuniyeti. Tüm ekipmanlarımız, personellerimiz, kuryelerimiz ve teslim ile hizmet seçeneklerimiz de buna göre planlanmıştır.

Dolayısıyla hizmetlerimizde aklınız da paketlerinizde kalmadan son derece kaliteli ve güvenli bir hizmet alırsınız.

Firmamızı tercih ettiğinizde paketleriniz güvenle belirttiğiniz adreslere ulaştırılır. Paketleriniz özenli şekilde taşındığı gibi doğru zamanda ve doğru adrese de teslim edilir.

Tüm bu güven ve kaliteli hizmete ek olarak sizlere sunulan teslim imkânları, teslim ücretlerini belirleme ve paketlerinizin sağlıklı şekilde teslimi sizlere sunulur.

Firmamızdan aldığınız hizmetlerimizde, kuruluşumuzdan beri sahiplendiğimiz çalışma prensibimizle sizlere son derece kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Esenler Kurye Süreci Nasıl İlerliyor?

Kendinize uygun olan teslim seçeneğini belirledikten sonra arayarak çağırdığınız kuryemiz, sizin belirttiğiniz tarihte ve saat aralığında paketinizi teslim alır. Ardından yine sizlerin talepleri ön planda tutularak paketinizin teslim hizmeti tamamlanmış olur.

Sık Sorulan Sorular

Acil Gönderilecek Ürünüm Mevcut. Ne Yapabilirim?

Acil gönderilmesi gereken ürünleriniz için vip kurye seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezimi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Paket Boyu Sınırı Var mı?

Ürünler, motor ile taşınacağından dolayı paketin uzunluğu ve genişliği önemlidir. Ürünler en fazla 15-20 kg olacak şekilde ancak ebatı büyük ürünler buna dahil değildir. Ürününüzün taşınması uygun mu değil mi diye merak ediyorsanız whatsapp destek hattımıza fotoğraf iletebilirsiniz.